همکاران ,کارگاه ,مجدد ,آزمایشگاه ,خدمت ,تشکر ,آزمایشگاه علوم ,حاضر درجلسه ,تمامی همکاران ,همکاران حاضر ,مجدد خدمت

جلسه که بصورت ویژه و با عنوان کارگاه آموزشی فصل سوم آزمایشگاه علوم دو در دبیرستان زنده یاد علیمحمدی شهرک توحید در راس ساعت مقرر برگزار و موارد ذیل شایان ذکر مجدد است : 

الف . ابتدائا لازم است که از زحمات  بسیار زیاد و میزبانی شایسته جناب آقای سیدی  معاون محترم فناوری مدرسه ، مدیر محترم خانم ادهمی و همکاران بزرگوارشان تشکر وافر شود . حقیقتا تمهید آن حجم از وسایل و امکانات مورد نیاز برای کارگاه مذکور  هزینه و حوصله ی فراوان طلبیده بود که جناب آقای سیدی در این رابطه سنگ تمام گذاشته بود . جای دارد مجدد خدمت ایشان و مدیر دبیرستان زنده یاد علیمحمدی دست مریزاد گفته شود . 

ب. از آقای مصطفی احمدی همکار پیشکسوت و متبحر آزمایشگاه شهرستان که همچون همیشه در رفع اشکالات همکاران حاضر درجلسه همت خاص فرموده و زحمت انجام آزمایشها را برعهده گرفتند از طرف تمامی همکاران تقدیر و تشکر می گوییم . 

پ .  خدمت تمامی همکاران حاضر درجلسه نیز عرض خیرمقدم مجدد و تشکر داریم . انشاالله که کارگاه مفید و در حد قابل قبولی جوابگوی سوالات آنان بوده باشد . 

مجدد خدمت میزبان ، مدرس و میهمانان کارگاه « آزمایشگاه علوم متوسطه دوم شهرستان بانه » عرض ادب عرض می نماییم .

منبع اصلی مطلب : آزمایشگاه علوم متوسطه دوم شهرستان بانه
برچسب ها : همکاران ,کارگاه ,مجدد ,آزمایشگاه ,خدمت ,تشکر ,آزمایشگاه علوم ,حاضر درجلسه ,تمامی همکاران ,همکاران حاضر ,مجدد خدمت
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : گزارش جلسه ششم معاونین فناوری و دبیران آزمایشگاه علوم بانه «کارگاه آموزشی »